Pilates

Vždy ve středu od 16 hod. s Lenkou Vlkovou. Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Je to vysoce efektivní systém cvičení, která se provádějí pomalu a přesně v souladu s hlubokým vědomým dýcháním a koncentrací mysli. Tento systém posiluje a protahuje všechny svaly v těle.

Alpinning

Z důvodu výrazného zdražování energií, jsme nuceni ceny cvičení navýšit, jako kompenzaci nabízíme výhodnější kredity.

V rozvrhu každý den najdete alpinning, cvičení pro každého. Alpining je zaměřen na spalování tuků, bez zatížení kloubů. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu - z chůze.

Cvičení pro záda SMSYSTEM

SMSYSTEM - spirální stabilizace a mobilizace páteře - je lékařsky ověřený princip Mudr.Smíška. Jedná se o cvičení, zaměřené především na problémy zad, správné držení těla, posílení zádového svalového řetězce.

Pravidelně :   úterý v 19:00 se Zuzkou a ve čtvrtek v 16:00 s Jitkou

                  

Step-aerobik, Intervalový trenink, Bodyforming

Stále velmi oblíbený step-aerobik také u nás v nabídce s Magdou každé pondělí v 18:00.

Magdou si můžete vypracovat kondici také při intervalovém treninku  každou středu v 18:00 nebo bodyformingu  každý pátek v 18:00.

Infrakabina

Infrasauna pracuje na principu prohřátí celého těla, při němž dochází k vyplavení toxinu a posílení imunitního systému.Je vhodná pro osoby, které nemohou využívat klasickou saunu (např. kardiaci, astmatici).

V infrakabině bývá teplota mezi 30 – 60°C. Při pravidelných návštěvách podporuje krevní oběh, posiluje kardiovaskulární systém, ulevuje kloubům a ztuhlosti, omezuje stres a únavu a posiluje imunitní systém.

Návštěvy si můžete domluvit přímo na recepci nebo po telefonu.