Krásné vánoce

Do nového roku 2021 mnoho zdraví.

Alpinning

V rozvrhu každý den najdete alpinning, cvičení pro každého. Alpining je zaměřen na spalování tuků, bez zatížení kloubů. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu - z chůze.

Pilates

Vždy ve středu od 16 hod. s Lenkou Vlkovou. Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Je to vysoce efektivní systém cvičení, která se provádějí pomalu a přesně v souladu s hlubokým vědomým dýcháním a koncentrací mysli. Tento systém posiluje a protahuje všechny svaly v těle.

Kruháč, Pil-ox-in, Zumba

V našem  rozvrhu také kromě alpinningu najdete pil-ox-in, kruhový trénink a zumbu. Pil-ox-in můžete vyzkoušet v neděli od 16 hod. s Bárouve čtvrtek od 19 hod. s Markétkou

Kruhový trenink je v úterý v 16 a 17 hod., obě hodiny s Míšou.

Zumba je nově v pátek od 17 hod.s Věrou

Přijďte si zacvičit i něco jiného.

Step-aerobik

Stále velmi oblíbený step-aerobik také u nás v nabídce s Magdou každé pondělí v 18:00 a s Maruškou v kombinaci aerobiku a tabaty ve středu v 18:00

Cvičení pro záda SMSYSTEM

SMSYSTEM - spirální stabilizace a mobilizace páteře - je lékařsky ověřený princip Mudr.Smíška. Jedná se o cvičení, zaměřené především na problémy zad, správné držení těla, posílení zádového svalového řetězce.

Pravidelně v úterý v 19:00 pro začátečníky a čtrvrtek v 16:00 pro pokročilé.

Infrakabina

Infrasauna pracuje na principu prohřátí celého těla, při němž dochází k vyplavení toxinu a posílení imunitního systému.Je vhodná pro osoby, které nemohou využívat klasickou saunu (např. kardiaci, astmatici).

V infrakabině bývá teplota mezi 30 – 60°C. Při pravidelných návštěvách podporuje krevní oběh, posiluje kardiovaskulární systém, ulevuje kloubům a ztuhlosti, omezuje stres a únavu a posiluje imunitní systém.

Návštěvy si můžete domluvit přímo na recepci nebo po telefonu.